Selectas lokala kontor i östra Sverige

 

 

Vi har vår rikstäckande närvaro över hela Sverige. Vårt sydöstra distrikt sträcker sig från Kristianstad upp till Norrköping. 

Vi levererar kaffe, mat och dryck med servicelösningar för alla typer av arbetsplatser eller offentliga miljöer till våra kunder med service i toppklass. 

Våra kontor i Öst

Selecta Kristianstad

Adress: Karlsgatan 38, 291 59 Kristianstad

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Jessica Robertsson
E-post: jessica.robertsson@se.selecta.com

 

Selecta Karlskrona

Adress: Vedeby Center, Järavägen 2, 371 49 Karlskrona

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Jenny Uskali
Telefon: 0709-85 88 28
E-post: jenny.uskali@se.selecta.com 

 

Selecta Kalmar

Adress: Öselvägen 1, 393 56 Kalmar

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Jenny Uskali
Telefon: 0709-85 88 28
E-post: jenny.uskali@se.selecta.com 

Selecta Oskarshamn

Adress: Grustagsvägen, 572 36 Oskarshamn

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Jenny Uskali
Telefon: 0709-85 88 28
E-post: jenny.uskali@se.selecta.com 

Selecta Växjö

Adress: Solängsvägen 2, 352 50 Växjö

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Helen Roos
E-post: helen.roos@se.selecta.com

 

Selecta Värnamo

Adress: Västbovägen 56, 331 53 Värnamo

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Harald Wadskog
Telefon: 0709-85 85 78
E-post: harald.wadskog@se.selecta.com

Selecta Jönköping

Adress: Granitvägen 7, 553 03 Jönköping

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Harald Wadskog
Telefon: 0709-85 85 78
E-post: harald.wadskog@se.selecta.com

 

Selecta Linköping

Adress: Gillbergagatan 41A, 582 73 Linköping

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Jimmy Almgren
Telefon: 0709-85 87 58
E-post: jimmy.almgren@se.selecta.com

 

Selecta Norrköping

Adress: Kvicksilvergatan 1, 602 23 Norrköping

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Bri Pettersson
Telefon: 0709-85 89 74
E-post: bri.pettersson@se.selecta.com

 

Våra kontaktuppgifter

  • Telefon

    0770-85 85 85

    Måndag - fredag 08.00 - 16.00
    Lördag - söndag Stängt

     

  • E-post

    Skicka oss ett mail

    Vi återkopplar till dig så snart vi kan under kontorstid.

     

  • Felanmälan

    Rapportera ditt fel

    Om något blir tokigt så hör av dig till oss. Vi besvarar ditt ärende under kontorstid.