Region Öst

 

Kaffe, mat och dryck med servicelösningar för alla typer av arbetsplatser eller offentliga miljöer kan vi leverera till er på våra orter i sydöstra Sverige.

Våra kontor i Öst

Selecta Kristianstad

Adress: Bryggerigatan 7, 291 59 Kristianstad

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Jessica Robertsson
E-post: jenny.robertsson@se.selecta.com

 

Selecta Karlskrona

Adress: Vedeby Center, Järavägen 2, 371 49 Karlskrona

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Jenny Uskali
Telefon: 0709-85 88 28
E-post: jenny.uskali@se.selecta.com 

 

Selecta Kalmar

Adress: Öselvägen 1, 393 56 Kalmar

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Jenny Uskali
Telefon: 0709-85 88 28
E-post: jenny.uskali@se.selecta.com 

Selecta Oskarshamn

Adress: Grustagsvägen, 572 36 Oskarshamn

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Jenny Uskali
Telefon: 0709-85 88 28
E-post: jenny.uskali@se.selecta.com 

Selecta Växjö

Adress: Solängsvägen 2, 352 50 Växjö

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Helen Roos
E-post: helen.roos@se.selecta.com

 

Selecta Värnamo

Adress: Västbovägen 56, 331 53 Värnamo

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare:

Harald Wadskog
Telefon: 0709-85 85 78
E-post: harald.wadskog@se.selecta.com

Selecta Jönköping

Adress: Granitvägen 7, 553 03 Jönköping

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Harald Wadskog
Telefon: 0709-85 85 78
E-post: harald.wadskog@se.selecta.com

 

Selecta Linköping

Adress: Gillbergagatan 41A, 582 73 Linköping

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Jimmy Almgren
Telefon: 0709-85 87 58
E-post: jimmy.almgren@se.selecta.com

 

Selecta Norrköping

Adress: Kvicksilvergatan 1, 602 23 Norrköping

Länk till karta.

Kontakta din lokala säljare.

Bri Pettersson
Telefon: 0709-85 89 74
E-post: bri.pettersson@se.selecta.com

 

Våra kontaktuppgifter

  • Telefon

    0770-85 85 85

    måndag - fredag 08.00 - 17.00
    lördag - söndag Stängt

     

  • E-post

    Skicka oss ett mail

    Vi återkopplar till dig så snart vi kan under kontorstid.

     

  • Felanmälan

    Rapportera ditt fel

    Om något blir tokigt så hör av dig till oss. Vi besvarar ditt ärende under kontorstid.